GİYOTİN CAM BALKON
GİYOTİN CAM BALKON

GİYOTİN CAM BALKON

 

Otomatik giyotin cam sistemi; uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte sistemidir. Sistem; hareketli küpeşte sistemi olarak; otel, cafe, restaurant, stadyum v.b mekanların kapatılıp, açılmasında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

 

Otomatik giyotin cam sistemlerinde, el-parmak sıkışmasını önleyen emniyet sistemi bulunmaktadır. Sistem, 8 mm – 10 mm veya ısıcam’lı olarak yapılabilmekte ve giyotin camlarda ulaşılabilen en yüksek yalıtıma ulaşmak için, kendine has, çözümler sunmaktadır.

 

Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir. Giyotin Cam Sistemleri, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır. Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.

 

Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır. Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir.

 

GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ

 

Bilinen pencere yöntemlerinin yanı sıra kanat yapısının alt kısmında dikey olarak hareket eder.Yatay kayar cam sistemi ile her mekanda kullanıma uygundur.

 

Bu yeni yöntemin bir çok avantajı vardır. Uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak kanat açıklığı pozisyonunu istediğini oranda kullanılabilmektedir. Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir.

 

Bu sayede olumsuz hava şartlarının mekanı tahrip etme ihtimali ortadan kaldırmaktadır. Dikey olarak açılan sistem tam otomatik olarak kullanıldığında çocuklar, engelli ve yaşlı insanların güvenliği için çok uygundur.

 

 

altındağ giyotin cam balkon,altındağ giyotin cam balkon sistemleri,altındağ giyotin cam balkon modelleri,altındağ giyotin cam balkon sistemi,altındağ giyotin cam balkon fiyatları,altındağ giyotin cam balkon montajı,altındağ giyotin cam balkon firması,altındağ giyotin cam  tamiri,altındağ giyotin cam balkon  m2 fiyatı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
erken menopozun belirtileri nelerdir menopoz ilacı menopozun ilk belirtileri 2y1 östrojoen hormonu nasıl artar menopoz kaç yaşında başlar erken menopoz bitkisel çözüm